به سندبلاست رنگ آمیزی سندبلاست مخازن سندبلاست اسکلت ساختمان سندبلاست سوله سندبلاست پروفیل سندبلاست پل هوایی سندبلاست صنعتی دستگاه خوش آمدید

سندبلاست بتن

سندبلاست بتن

 

 qq

سطوح بتنی، جزء لاینفک ساختمان ها و پروژه های ساخت و ساز هستند؛ دیوارهای بتنی، لوله ها، کانال ها، مخازن، سازه ها و تمام مصالحی که با این ماده پرمصرف سر و کار دارند، جزو سطوح بتنی تلقی می شوند. تولید و ساخت، رنگ آمیزی و آماده سازی سطوح بتنی نیز مانند سطوح فلزی استانداردهای خاص خود را دارد. به طور کلی برای آماده سازی سطوحی که از بتن ساخته شده اند به دو شکل باید اقدام نمود؛ اول، انجام مراحل آماده سازی سطح برای سطوح بتنی خام و غیر رنگ شده؛ دوم، اجرای مراحل آماده سازی سطح برای سطوح بتنی که از قبل رنگ آمیزی شده اند.

یک سطح بتنی باید عاری از هر گونه آلودگی سطحی یا ناهمواری باشد. ذرات گرد و غبار، چربی، پستی و بلندی، لکه رنگ و ... باید به طور کامل از روی این سطوح پاک شوند. وجود هر نوع آلودگی می تواند بر روی راندمان چسبندگی و پوشش دهی سطح اثر منفی بگذارد. برای این کار، عملیات سندبلاست بتن انجام می شود. با اجرای این روش، سطح بتن به طور کامل پاک و یکنواخت می گردد. دستگاهوری سندبلاست بتن نیز مشابه با روش های رایج بلاستینگ می باشد.

استاندارد ASTM D4258کلیه روش های مفید و مودر استفاده در مورد سندبلاست بتن و آماده سازی سطوح بتنی را بیان می کند. این روش ها شامل بلاستینگ بتن، جت بلاست، زدودن سطح به روش های شیمیایی و روش های دستی می باشند. در روش سندبلاست بتن با استفاده از ذرات ساینده ماسه و شن، تمام ناهمواری ها و حفره ها حذف می شوند و سطحی یکنواخت و یک دست به دست می آید. برای اِعمال پوشش و رنگ بر روی سطوح بتنی باید مطابق با استانداردهای رنگ و پوشش و استانداردهایی که کارخانه سازنده این مواد ارائه می کنند، اجرا شود.

سندبلاست در تهران/ سندبلاست در كرج/ سندبلاست در قم/سندبلاست در آبيک/ سندبلاست در قزوين/ سندبلاست در صفادشت/ سندبلاست درماهدشت/ سندبلاست در اشتهارد/ سندبلاست در شهريار/ سندبلاست در سيمين دشت/ سندبلاست سلفچگان/ سندبلاست در اصفهان/ سندبلاست در ورامین/ سندبلاست گلستان/ سندبلاست ساوه/ سندبلاست هشتگرد/ سندبلاست نظر آباد/ سندبلاست در كيش/ سندبلاست در قشم/ سندبلاست ايران مال/ سندبلاست يزد/ سندبلاست در منجيل/ سندبلاست در سراسر ايران عزيز و طبق استانداردهای به روز و تأييد ناظران محترم