به سندبلاست رنگ آمیزی سندبلاست مخازن سندبلاست اسکلت ساختمان سندبلاست سوله سندبلاست پروفیل سندبلاست پل هوایی سندبلاست صنعتی دستگاه خوش آمدید

برترین مدل های دستگاه سندبلاست کابین دار در سال 2019

دستگاه سندبلاست کابین دار

دستگاه سندبلاست کابین دار یکی از دستگاه های رایج و فرایند سایش سطح است که به طور متداول مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیزات، یکی از کارآمدترین دستگاه ها در حوزه سایش سطح هستند. دستگاه سندبلاست کابین دار، از یک کابین یا مخزن مخصوص تشکیل شده است که فرایند سایش سطح در داخل آن انجام می گیرد. دریچه های مخصوص برای این دستگاه تعبیه شده که اپراتور می تواند به فرایند، تسلط کافی داشته باشد.

مدل های مختلفی از انواع دستگاه های کابین دار در بازار وجود دارند. اگر قصد خرید یکی از این تجهیزات را دارید و تمایل دارید اطلاعات کامل تری در خصوص دستگاه های کابین دار به دست آورید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. در ادامه این قسمت با بهترین و برترین دستگاه های کابین دار برای سایش سطح  آشنا خواهیم شد.

بهترین مدل های دستگاه سندبلاست کابین دار 

 

دستگاه  TP Tools USA 2846 Skat مجهز به سیستم خلأ، ساخت کشور آمریکا

دستگاه سندبلاست کابین دار

 این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که ماکسیمم راندمان سندبلاست را برای اپراتور فراهم می آورد. پدال های مخصوص با قابلیت کاربری بسیار آسان، امکان کنترل عملیات سایش سطح را در این دستگاه در ارائه داده است. تجهیزات ابزار دقیق در تمام قسمت های دستگاه به گونه ای طراحی شده اند که  سرعت فرآیند را تحت کنترل قرار می دهند.  خرید دستگاه TP TP Tools USA 2846 Skat  گران قیمت است.

دستگاه مجهز به تفنگ سندبلاست و نازل های مخصوص

Dragway Tools Model60  

دستگاه سندبلاست کابین دار

  این دستگاه کابین دار یکی از بهترین دستگاه ها در نوع خود است. عملیات سندبلاست در فشار ۴۰ تا ۸۰  psi در این دستگاه امکان پذیر می باشد. فرایند سایش سطوح مختلف برای قطعات کوچک در این دستگاه با محدودیت های بیشتری روبرو می باشد. انواع مواد ساینده در این دستگاه استفاده می شود.

 دستگاه OEM TOOLS 24815 Bench

دستگاه سندبلاست کابین دار

 از طریق دستگاه کابین دار در مدل فوق به راحتی بقایای رنگ، زنگ زدگی و آلودگی‌های سطح را در مقیاس متوسط و کوچک می‌توانید برطرف کنید. نازل های این دستگاه دارای طول عمر بالایی هستند. راندمان عملکرد این دستگاه بسیار عالی می باشد. اجزای دستگاه قابل تعویض بوده و با راندمان بالا موجب صرفه جویی در وقت و هزینه ها می گردد. کسب و کارهای کوچک در حوزه سندبلاست می توانند دستگاه OEM TOOLS 24815 Bench  را برای امور کاری خود خریداری کنند.

 دستگاه سندبلاست کابین دار

Shop Fox M1114 Benchtop

دستگاه سندبلاست کابین دار

 این دستگاه یکی از برترین دستگاه های سندبلاست کابین دار در نوع خود می باشد. قیمت این دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه‌های کابین دار، اندکی گران‌تر است و در فشار ۱۰۰ تا ۶۰ psi قادر به اجرای عملیات سندبلاست می باشد.  شکل ظاهری این دستگاه به سایر تجهیزات کابین دار شباهت دارد.

ظرفیت دستگاه سندبلاست کابین دار در خرید آن نقش دارد؟

 اگر قصد دارید یکی از دستگاههای سندبلاست کابین دار را خریداری کنید، قطعاً در درجه اول باید مطمئن شوید که ظرفیت سندبلاست در این دستگاه چقدر است. میزان پروژه هایی که قرار است شما از طریق این دستگاه ها اجرا کنید، اندازه و نوع ذرات ساینده در دستگاه کابین دار باید تعیین گردد. دستگاه هایی بهترین انتخاب هستند که از تمام ذرات ساینده بتوان در آن استفاده کرد و همچنین برای کاربردهای مختلف قابل استفاده باشند.