به سندبلاست رنگ آمیزی سندبلاست مخازن سندبلاست اسکلت ساختمان سندبلاست سوله سندبلاست پروفیل سندبلاست پل هوایی سندبلاست صنعتی دستگاه خوش آمدید

خدمات سندبلاست چیست؟٠٩٣٧٧٨٦٠١٢٧

خدمات سندبلاست 1

خدمات سندبلاست٠٩٣٧٧٨٦٠١٢٧ به نوعی خدمات سایش سطح گفته می شود که توسط شرکت های مهندسی به صنایع ارائه می گردد. واژه "سندبلاست" عبارتند از: سایش سطح از طریق ذرات ساینده. در مطالب قبلی، بارها و بارها به سایش سطوح و تجهیزات مورد نیاز برای فرایندها اشاره کرده ایم. 

بنابراین به خوبی می‌دانید که برای اجرای سندبلاست به تجهیزات اولیه و رعایت استانداردهای سندبلاست و رنگ آمیزی نیاز می باشد. شرکت های ارائه دهنده خدمات سندبلاست، مهندسان و کارگرانی را در اختیار دارند که با دانش تخصصی و تجربه کافی در این زمینه قادر هستند، این فرایند را به نحو احسن اجرا کنند.

شرکت خدمات سندبلاست٠٢٦٣٣٥١٠٢٣٩

٠خدمات سندبلاست 3

 شرکت خدمات سندبلاست، شرکت خدماتی – مهندسی است که عملیات سایش سطح را با بهترین امکانات در اختیار مشتری قرار می‌دهد. مشتریانی که از خدمات سندبلاست استفاده می کنند در حقیقت به نوعی، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان قطعات صنعتی به شمار می‌روند؛ تولید کنندگان قطعات صنعتی نظیر سازندگان قطعات فلزی، صنایع ریخته گری و تولید انواع فولاد می باشند و  منظور از مصرف کنندگان، آن دسته از مشتریان هستند که پروژه‌های ساخت و ساز خود را با استفاده از قطعات صنعتی به پایان می رسانند.

 اجازه دهید مطلب فوق را با ذکر یک مثال توضیح دهیم. شاید از سند بلاست تیرآهن یا مخازن فولادی، مطالب را شنیده باشید؛ با توجه به این که سایش سطوح فولادی، یک گام موثر برای آماده سازی سطح قبل از اعمال رنگ و پوشش شناخته می شود، لذا استفاده از خدمات سندبلاست در شرکت های مربوطه برای این کار لازم و ضروری است. 

خدمات سندبلاست 5

 شرکت خدمات سندبلاست موظف است تمام عملیات سایش سطوح را برای سطوح فلزی، چوبی و غیره برای تمام قطعات از ابتدای خدمات که شامل تهیه لوازم و وسایل است تا انتهای عملیات سندبلاست که شامل بازرسی و نظارت سطوح مورد نظر می باشد، به مشتری ارائه دهد.

 وظایف  شرکت خدمات سندبلاست

- به کارگیری مهندسان و متخصصان برای اجرای استانداردهای سندبلاست و رنگ آمیزی

- به کارگیری اپراتور های حرفه ای با تجربه و متخصص برای اجرای سندبلاست سطوح متفاوت

- تهیه و تامین انواع ذرات ساینده مطابق با استانداردهای سندبلاست

- تهیه و تامین تجهیزات و دستگاه های سندبلاست در دو مدل دستگاه کابین دار و دستگاه پرتابل

- تهیه و تامین تمام ملزومات ایمنی و لباس کار مخصوص اپراتور

- به کارگیری بازرسان سندبلاست با تجربه کافی در این زمینه

خدمات سندبلاست 7

 چرا به خدمات سندبلاست نیاز داریم؟

 در یک کلام و به طور مختصر، اهمیت استفاده از خدمات سندبلاست در عبارت "آماده سازی سطح برای رنگ و پوشش" خلاصه می شود. پاک کردن و یا لایه برداری آثار باقی مانده رنگ از روی سطوح مختلف در صنایع فلزی و فولادی اهمیت زیادی دارد؛ همچنین زدودن آثار زنگ زدگی و خوردگی، اهدافی است که در خدمات سندبلاست دنبال می شوند. در برخی موارد، آثار لکه و روغن یا گریس بر روی سطوح از طریق عملیات سندبلاست به طور کامل برطرف می شوند.

 خدمات سندبلاست موجب می‌شود، سطوح مورد سایش، زبری مناسب خود را به دست آورند، استحکام و مقاومت آن افزایش یابد و به طور کلی، برای عملیات جوشکاری، رنگ آمیزی و یا پوشش آماده شود. 

خدمات سندبلاست 9

شرکت های خدمات سندبلاست وظیفه دارند تمام موارد فوق را به طور کامل و با جزئیات تمام برای مشتریان خود توصیف کنند. همچنین در مواردی که اجرای استانداردها از لحاظ قیمت برای مشتری متفاوت می باشد، باید مشتریان را از هر نظر آماده کنند. سندبلاست تخصصی، شامل عملیاتی است که به طور مثال در تجهیزات حیاتی و ضروری صنایع بزرگ به کار می روند. در مطالب آینده به طور تخصصی در این زمینه صحبت خواهیم کرد.